<oembed><version>1.0</version><provider_name>Kelvin Power Tools Blog</provider_name><provider_url>https://www.kelvinpowertools.com/blog</provider_url><title>GSBGDR108 185px - Kelvin Power Tools Blog</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="MWPNIJNFtt"&gt;&lt;a href="https://www.kelvinpowertools.com/blog/gsbgdr108-185px"&gt;GSBGDR108 185px&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.kelvinpowertools.com/blog/gsbgdr108-185px/embed#?secret=MWPNIJNFtt" width="600" height="338" title="&#x201C;GSBGDR108 185px&#x201D; &#x2014; Kelvin Power Tools Blog" data-secret="MWPNIJNFtt" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;
/* &lt;![CDATA[ */
/*! This file is auto-generated */
//# sourceURL=https://www.kelvinpowertools.com/blog/wp-includes/js/wp-embed.min.js
/* ]]&gt; */
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://www.kelvinpowertools.com/blog/wp-content/uploads/2015/10/GSBGDR108-185px.jpg</thumbnail_url><thumbnail_width>185</thumbnail_width><thumbnail_height>185</thumbnail_height><description>GSBGDR 10.8V Twin Pack</description></oembed>