• Bosch AIZ32RT5 Starlock 2-in-1 Plunge-cut Multi-tool Blade for Grout
Bosch AIZ 32 RT5 Starlock Pro 2-in-1 32mm x 30mm Carbide-grit Plunge-cut Oscillating Tool Blade for Grout & Abrasives (2608669122)
Product Code: AIZ32RT5
Description
Compatible With
What is Starlock?
Technical Spec.
  • Interface: Starlock
  • Blade type: Plunge-cut
  • Applications: Removing grout and sanding mortar
  • Dimensions (W x D): 32 x 30 mm
  • Cutting width: 2.5 mm